کانادا
روش سرمایه گذاری کبک
  • این روش مخصوص مدیران و صاحبان مشاغل است که می توانند از روش سرمایه گذاری در سریع ترین زمان و بدون دانش زبان انگلیسی و یا فرانسه اقامت دایم خویش را کسب نمایند.
  • این برنامه برای توسعه و تولید اشتغال در کبک با جذب سرمایۀ مهاجرانی که دارای تجربۀ تجاری، بیزینسی که توان مدیریتی دارند به وجود آمده است.
  • به عنوان یک فرد مهاجر سرمایه گذار، شما و خانواده تان می توانید با سرمایه گذاری مبلغ ۱٫۲۰۰٬۰۰۰$ کانادا به مدت ۵ سال در برنامه سرمایه گذاری مهاجرت به کبک، اقامت دائم به دست آورید.
  • این برنامه سرمایه گذاری توسط دولت کبک ضمانت شده است و دولت تضمین می دهد بعد از ۵ سال پول شما به طور کامل بدون سود باز پرداخت شود.
  • همچنین این امکان برای متقاضیان روش سرمایه گذاری کبک وجود دارد تا با پرداخت تنها ۳۵۰٫۰۰۰$ در عوض۱٫۲۰۰٬۰۰۰$ از مزایای این روش مهاجرتی برخوردار گردند. با این تفاوت که در صورت استفاده متقاضی از طرح ۳۵۰٫۰۰۰ دلاری، این مبلغ بدون بازگشت می باشد.
شرایط برنامه سرمایه گذاری کبک
همه ی سرمایه گذاران کبک پیش از پذیرش، باید شرایط زیر را برآورده نمایند:
معیار
شرایط
مقصد مورد نظر
کبک
حداقل دارایی خالص
حداقل دارایی خالص شخصی معادل با ۲ میلیون دلار باکانادا که  توسط خود فرد یا با کمک همسر همراه با او، از راه های قانونی بدست آمده باشد. دارایی هایی همانند ملک، حساب های بانکی، صندوق بازنشستگی و سهام را نیز می توان جزو این حداقل دارایی خالص در نظر گرفت.
سابقه ی مدیریتی یا تجاری
داشتن حداقل ۲ سال سابقه ی مدیریتی تمام وقت داوطلب (از جمله برنامه ریزی، نظارت و کنترل منابع مالی و انسانی یا فیزیکی)، در یک شرکت خاص (کشاورزی، تجاری یا صنعتی و یا سابقه ی مدیریتی در یک سازمان دولتی یا بین المللی)، طی ۵ سال قبل از ارائه درخواستاین شرکت باید حداقل ۲ کارمند تمام وقت داشته باشد. و لزوما نباید سودآور باشد. همچنین می تواند یک آژانس بین المللی، دپارتمان یا اداره ای دولتی باشد.
سرمایه گذاری
توافق به سرمایه گذاری ۱ میلیون دویست هزار دلار کانادا در یکی از نهادهای مالی تایید شده (این مبلغ قابل سرمایه گذاری به صورت مستقیم نیز می باشد).
سایر موارد
عدم وجود مشکل در بررسی های پزشکی و  سوء پیشینه
مهاجرت به کانادا از طریق راه های کم هزینه تر نیز امکان پذیر بوده و با توجه به اینکه شرکت ویزا گلد در تمامی زمینه های عزیمت به کشور کانادا فعالیت دارد مشاورین میتوانند بهترین راه را پیشنهاد بدهند.برای اطلاعات بیشتر و مشاوره با ما در تماس باشید.

اگر شما هم خواهان مهاجرت به ترکیه یا سرمایه گذاری در کانادا هستید وکلای مجرب ما در مسیر طلایی آریا میتوانند شما را یاری دهند   امید است که این مطلب توانسته باشد اطلاعات مفیدی هر چند مختصر کمکی به اطلاعاتی شما در زمینه  مهاجرت به کانادا کرده باشند. جهت مشاوره رایگان تلفنی با ما تماس بگیرید.